jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۵۵۰۱۵ ۲۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سردار دهقان، وزیر دفاع در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با روس‌ها قرارداد بسته‎ایم و سامانه اس 300 را تا پایان همین سال میلادی تحویل خواهیم گرفت. وی افزود: نیروهای ما در حال آموزش برای استفاده از این سامانه هستند.

همزمان سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با تکرار ادعای حمایت ایران از تروریسم از مخالفت واشنگتن با تحویل سامانه موشکی اس ۳۰۰ به ایران خبر داد. به گزارش مهر، جان کربی ضمن تکرار ادعاهای پیشین ایالات متحده علیه کشورمان در زمینه حمایت از تروریسم، اظهار کرد: ما مخالفت خود را با فروش اس ۳۰۰ و دیگر سامانه‌های پیشرفته به ایران اعلام کردیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر