jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۴۹۸۲   ۲۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پسر 14 ساله‌ زمانی که والدینش در خانه حضور نداشتند خود را به دلایلی نامعلوم حلق آویز کرد.

به گزارش جام جم، عصر 17 آبان مردی با سامانه 115 اورژانس رستم کلای مازندران تماس گرفت و برای نجات پسر 14 ساله‌اش درخواست کمک کرد. امدادگران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند پسر 14 ساله به نام مهرشاد براثرخفگی فوت کرده و ساعاتی از مرگش می‌گذرد.

امدادگران با توجه به مشکوک بودن مرگ این نوجوان، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دادند. ماموران با حضور در محل کشف جسد به تحقیق از خانواده‌اش پرداختند که مشخص شد پسر نوجوان آن روز پس از تعطیلی مدرسه به خانه آمده و بعد از صرف ناهار به اتاقش رفته و خوابیده است. والدینش هم برای انجام کاری خانه را ترک کرده‌اند. پدر خانواده هنگام عصر زودتر به خانه بازگشته و چندبار پسر نوجوانش را صدا زده اما خبری از او نشده و با حضور در اتاق پسرش، او را در حالی که خود را با طناب حلق‌آویز کرده بوده در اتاقش یافته و با بریدن طناب او را پایان آورده و در تماس با اورژانس از امدادگران کمک خواسته، اما بی‌نتیجه بوده و پسر نوجوانش تسلیم مرگ شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها