سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه خبر داد:

حذف یارانه 10 گروه در سال 95/ لیست حذف شدگان

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه طبق قانون مجلس باید حدود 6میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی حذف شوند گفت: در حال حاضر تعداد حذف شدگان از یارانه نقدی به مرز 3 میلیون نفر نزدیک شده است.
کد خبر: ۸۵۴۷۸۴
حذف‌شدگان یارانه در مرز 3میلیون / به حساب بانکی سرک نکشیدیم

به گزارش جام جم آنلاین ، علی ربیعی در گفت وگو با تسنیم، درباره تعداد حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی گفت: ما می خواهیم به تکلیف قانونی که مجلس برای دولت در نظر گرفته، برسیم. طبق قانون مجلس حدود 6 میلیون نفر باید از دریافت یارانه حذف شوند.

وی در پاسخ به اینکه تایید می کنید که تاکنون 3میلیون نفر از دریافت یارانه حذف شده اند افزود: نه این میزان 3میلیون نیست. بین 2میلیون نفر تا 3میلیون نفر است. تعدادی نسبت به حذف یارانه اعتراض کرده بودند که یارانه ها پس از بررسی وصل شده است. برخی نیز پس از اعتراض به آنها ثابت شد که دارای اموالی که ما بررسی کرده بودیم هستند به همین دلیل یارانشان وصل نشد.

ربیعی با اشاره به اینکه از طریق پایگاه‌ها به فعالیت‌های اقتصادی دسترسی داریم، اما به حسا‌ب‌های بانکی سرک نکشیدیم گفت: تعداد افراد حذف شده از یارانه همچنان در مرز نزدیک به 3میلیون نفر است.

حذف یارانه نقدی پردرآمدها که در سال جاری بر اساس قانون مصوب مجلس با سرعت بیشتری اجرایی شده است، بر اساس اطلاع خبرنگار تسنیم از وزارت تعاون، کار و رفاه تا 11 آبان ماه سال94 تعداد حذف شدگان به مرز 3 میلیون نفر رسیده بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها