jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۹۸۷۴   ۰۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۷

جام جم ورزشی: مهدی هاشمی نسب می گوید از فوتبال بدش می آید!

هاشمی نسب: از فوتبال متنفرم

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین و به نقل از خبرورزشی ، سالها به خاطر گلزنی در دربی به استقلال روی جلد مطبوعات ورزشی بود.او در 4 بازی پی در پی دروازه رقیب سنتی پرسپولیس را باز کرد و به یکی از ترسناکترین بازیکنان پرسپولیس برای استقلالی ها تبدیل شده بود.

هر چند که مهدی هاشمی نسب مدافع بود اما تبحر خاصی در ضربه سر و گلزنی داشت و توانسته بود با 4 بار گل زدن به استقلال محبوبیت زیادی بین هواداران پرسپولیس داشته باشد اما یک شب ورق برگشت و هاشمی نسب شد بمب نقل و انتقالات و از پرسپولیس به استقلال رفت تا آن زمان هواداران پرسپولیس لقب «پول پرست» را به او بدهند در نخستن دربی پس از رفتن او از پرسپولیس با آتش زدن اسکناس در ورزشگاه آزادی او را با این شعار خطاب کنند البته هاشمی نسب در آن بازی هم گلزنی کرد و دروازه پرسپولیس را باز کرد تا یک بار دیگر روی جلد روزنامه ها برود.

از آن بازی بود که رفته رفته هاشمی نسب حاشیه هایش افول کرد و سالها به دور از حاشیه فوتبال بازی کرد و البته عمر فوتبالی خودش را به پایان رساند.

هاشمی نسب که این بار، سرانجام بهروز رهبری فرد، یار گرمابه و گلستانش در دوره پرسپولیس، خیلی شفافا درباره او گفته از استقلال رفت چون علی پروین نمی خواست او در آن تیم بماند، وقتی با سوال خبرنگار خبرورزشی در این باره روبرو شده، به جای حرف زدن از گذشته، تصمیم گرفته تا درباره امروز سخن بگوید. گلایه کند از کثیفی های فوتبال و از اینکه اصلا دوست ندارد ستاره این فوتبال باشد.

مهدی یکی از شرترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس بود. او که 4 گل به استقلال زده بود، این قدر در یکسال آخری که با علی پروین مشکل داشت، ناصر ابراهیمی و افشین پیروانی را با شوخی های خارج از عرف خود اذیت کرد تا سرانجام تصمیم بگیرند ، عذرش را بخواهند البته همزمان او هم با آمدن به استقلال بهترین قرارداد عمرش را بست و آن زمان نزدیک به 100 میلیون تومان از علی فتح الله زاده پول گرفت و گران ترین بازیکن ایران شد.

هاشمی نسب اخیرا در گفت و گو با خبر ورزشی گفته که از فوتبال متنفر است و دوست ندارد نامش در تاریخ این رشته ورزشی ثبت شود.

متن کامل این گفت و گو را می توانید در خبر ورزشی بخوانید اما باید گفت بازیکنی که 5 گل در دربی زده است بعید است نامش به همین راحتی ها از تاریخ حذف شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر