jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۸۴۴۶۳۱   ۱۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۹:۲۰

جسد زن جوان که در مسیر خانه به طرز مشکوکی ناپدید شده بود، در یکی از روستاهای اطراف اسدآباد همدان کشف شد. پلیس تحقیقات گسترده‌ای را برای کشف راز این جنایت آغاز کرده است.

معمای پیچیده قتل زن جوان در مسیر خانه

به گزارش جام‌جم، اوایل هفته گذشته مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان اسدآباد همدان تماس گرفت و از کشف جسدی حوالی یکی از روستاهای این شهر خبر داد. ماموران با حضور در این محل با جسد زن جوانی روبه‌رو شدند که ساعت‌ها از مرگ او می‌گذشت و وسایلی از وی سرقت شده بود.

بررسی‌ها نشان می‌داد او بر اثر ضربه سنگینی که به سرش اصابت کرده، به قتل رسیده است. همزمان با تشکیل پرونده قضایی، جسد وی به پزشکی قانونی منتقل شد. ماموران با بررسی گوشی تلفن همراه مقتول، دریافتند آخرین بار با شوهرش تماس گرفته است.

تیم جنایی به تحقیق از همسر مقتول پرداختند که او گفت: من و همسرم در شهرستان کنگاور زندگی می‌کنیم. همسرم مدت‌ها در شرکتی در شهر همدان کار می‌کرد. روز گذشته برای دریافت سوابق بیمه خود راهی همدان شد. هنگام بازگشت با من تماس گرفت و گفت سوار خودرویی شده که یک زن دیگر هم سرنشین آن بوده و در حال بازگشت به خانه است، اما هرچه منتظر شدم، خبری از همسرم نشد و تلفن همراهش هم خاموش بود.

ماموران در جریان تحقیقات از رانندگان مستقر در پایانه تاکسیرانی همدان متوجه شدند مقتول به یکی از واحد‌های حمل و نقل تاکسی در آنجا مراجعه و حتی نام خود را به عنوان مسافر ثبت کرده، اما 15 دقیقه بعد سفرش را لغو کرده است.

کارآگاهان جنایی با طرح چند فرضیه تحقیقات برای شناسایی راز این جنایت را آغاز کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها