jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۴۳۱۹   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۸

جام جم ورزشی: تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان در سومین و آخرین روز مسابقات تکواندو المپیک نظامیان جهان به میزبانی کره جنوبی نایب قهرمان شد.

تکواندوکار کشورمان نقره ای شد

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، آخرین روز مسابقات تکواندو صبح امروز در حالی پیگیری شد که هادی تیران ولی پور با 4 پیروزی و یک باخت مدال نقره این رقابتها را کسب کرد.
وی ابتدا فرد ماکسو از گابن را با نتیجه 14 بر 10 برد، سپس مقابل مارسیو فریرا از برزیل با نتیجه 10 بر 4 به برتری رسید، در ادامه رو در روی لوییسیتو پی از دومنیکن قرار گرفت که در این پیکار نیز 10 بر 4 برنده از شیاپ چانگ خارج شد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
تیران در نیمه نهایی با نتیجه 14 بر 10 از سد لونت تونکات آلمانی گذشت و به فینال رسید که در این مرحله نتیجه را 13 بر 10 به نورسلطان مامایف از قزاقستان واگذار کرد و به مدال نقره دست یافت.
این دوره از مسابقات که دارای گرید 2 المپیکی (G2) است، با حضور 229 تکواندوکار از 43 کشور به مدت 3 روز برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر