jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۳۹۵۶   ۱۷ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۹

جام جم ورزشی: میشل پلاتینی نسبت به اتهامات اخیر علیه خودش واکنش نشان داد.

واکنش شدید پلاتینی به اتهامات

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته فیفا اعلام کرد که میشل پلاتینی و سپ بلاتر، پس از تحقیقات انجام شده ، 90 روز از فعالیت محروم خواهند بود. همچنین روز سه شنبه نیز دبیر کل فیفا با محرومیتی 6 ساله روبرو شد. با این حال، پلاتینی این اتهمات را به کل رد کرد.

او گفت:" من تمامی اتهاماتی که علیه من مطرح شده را رد می‌کنم. اتهاماتی که بسیار مبهم و مضحک هستند. با وجود ذهنیت به وجود امده به خاطر زمان انتشار این اتهام‌ها، باور ندارم که این موضوع، یک موضوع سیاسی برای تخریب وجهه ی من پیش از انتخابات فیفا بوده است. می‌خواهم همه از ذهنیت من مطلع باشند. بیش از اینکه احساس بی عدالتی یا انگیزه برای انتقام کنم،عمیقا در فکر ارائه بهترین دفاع از خودم هستم. بیش از همیشه متمرکزم که از خودم در مراجع قضایی مربوطه دفاع کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر