jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۳۴۴۳   ۱۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۰

جام جم ورزشی: دوشنبه هفته آینده تیمی با هدایت علی پروین، علی دایی و احمدرضا عابدزاده با نام "یاران هادی" به مصاف تیم هنرمندان خواهد رفت تا یاد و خاطره کاپیتان فقید سرخپوشان زنده نگه داشته شود.

«یاران هادی» با هدایت دایی، پروین و عابدزاده

به گزارش ورزش سه، نکته جالب این تیم حضور علی کریمی در ترکیب تیم یاران هادی نوروزی است؛ جایی که قرار است علی دایی نیز هدایت آن را در کنار احمدرضا عابدزاده و علی پروین بر عهده بگیرد.

در ترکیب «یاران هادی نوروزی» قرار است کریم باقری، علی کریمی، محسن خلیلی، محسن بنگر، محسن بنگر، سپهر حیدری، رضا نورمحمدی، جواد کاظمیان، محسن مسلمان، مهرداد اولادی، محمد پروین، میثاق معمارزاده، مهدی واعظی، مهرداد کفشگری، محمد عباس زاده، میثم بائو، محمد منصوری، ابراهیم شکوری، علیرضا نورمحمد، مهدی شیری و حمید علی عسگری به میدان بروند.

این دیدار روز دوشنبه هفته آینده و از ساعت 16:30 دقیقه در استادیوم دستگردی برگزار خواهد شد و بلیط فروشی نیز صورت نخواهد گرفت. فرید زرینه، پزشک سابق پرسپولیس که اکنون در خارج از کشور به سر می برد هم تیم پزشکی این دیدار خواهد بود و داوود کاشانی نیز وظیفه تدارکات را برعهده خواهد داشت.

سرپرستی این تیم را محمود خوردبین بر عهده دارد و تمام بازیکنان با شماره 24 به میدان خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر