jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۹۱۷۵   ۰۴ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۹:۲۹

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو پس از پایان دیدار رئال با آتلتیکو بیلبائو که با برتری دو بر یک تیمش همراه بود بسیار عصبانی به نظر می رسید.

رونالدو و دشنام هایی که داد +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، در این دیدار که در هفته پنجم لالیگا برگزار شد تیم رئال مادرید دو بر یک اتلتیکو بیلبائو را شکست داد. هر دو گل رئال مادرید را کریم بنزما به ثمر رساند. در این دیدار کریستیانو رونالدو برای دومین هفته متوالی موفق نشد گلزنی کند، چیزی که او را خیلی ناراحت می کند. رونالدو عادت به گلزنی دارد و اگر وقفه ای در این میان به وجود بیاید او را عصبانی خواهد کرد.

به فاصله دو روز از این اتفاق حالا تصاویری از انتهای این دیدار منتشر شده است که رونالدو بر خلاف شادی هم تیمی هایش اصلا شاد نیست. او که بسیار عصبانی به نظر می رسید دشنام هایی هم زیر لب داد که لب خوانی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها