jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۸۸۸۸   ۰۳ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۵

جام جم ورزشی: دیوید بکام کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال انگلستان در مصاحبه اخیر خود حرف عجیبی زده است.

اعتراف عجیب اسطوره انگلیسی ها

به گزارش جام جم ورزشی ، سرآلکس فرگوسن سرمربی اسطوره ای و اسبق منچستریونایتد اخیرا در کتاب جدیدش یعنی "رهبری" مدعی شده در تمام دوران مربی گری در یونایتد فقط با چهار بازیکن دارای کلاس جهانی کار کرده است؛ رایان گیگز، پل اسکولز، اریک کانتونا و کریستیانو رونالدو. این ادعای فرگوسن باعث تعجب بسیاری شده است که چرا وی نام بکام را در فهرست بازیکنان دارای کلاس جهانی خود جای نداده است.

اما دیوید بکام نسبت به این موضوع واکنش نرمی دارد. ‏ بکام در گفتگو با بی بی سی، در پاسخ به این سوال که آیا این ادعای فرگوسن او را ناراحت کرده، گفت:" ‏اصلا. من برای بهترین مربی تاریخ بازی کردم و خوش شانس بودم که در کنار بازیکنانی که با آنها هم ‏تیمی بودم، بازی کردم و با باشگاهی که به آن علاقه داشتم و هنوز هم عاشقش هستم، به موفقیت رسیدم.‏ در واقع با فرگی موافق هستم. من بازیکنی در حد کلاس جهانی نبودم اما خوشحالم در کنار بهترین مربی و بهترین بازیکنان دنیا بازی کردم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر