هفته هفتم لیگ برتر فوتبال

آبی های پایتخت به دنبال حفظ صدرنشینی

جام جم ورزشی: پرویز مظلومی می‌گوید روی نقاط ضعف و قوت نفت کار کرده‌ایم و می‌دانیم آنها از چه راهی به گل می‌رسند.
کد خبر: ۸۳۷۵۹۵
مظلومی: می‌دانیم نفت از چه راه‌هایی به گل می‌رسد

پرویز مظلومی در نشست پیش از دیدار تیمش برابر نفت تهران گفت: بازی حساسی برابر نفت داریم. آنها تیم بسیار خوبی هستند و درست است که در جدول جایگاه خوبی ندارند و متاسفانه در آسیا حذف شده اند اما تیم بسیار خوبی هستند.

وی افزود: مربی جوان و خوبی آنها را هدایت می کند. ما از این تیم شناخت داریم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. روی نقاط ضعف و قدرت نفت کار کرده‌ایم و می دانیم چگونه به گل می‌رسند. ان‌شاءالله مانع از گلزنی آنها می‌شویم و از ضعف هایشان استفاده می کنیم تا پیروز شویم. فکر می‌کنم بازی خوبی از آب در بیاید چراکه نفتی‌ها هم فوتبال بازی می‌کنند.

مظلومی در پاسخ به سوال اینکه چرا استقلال در بیرون خانه بهتر نتیجه می‌گیرد، گفت: جوانان ما آهسته،‌آهسته با تجربه می‌شوند. شاید در خانه بیشتر حمله کنیم و در خارج از خانه کمی با احتیاط. امیدوارم هواداران همچنان یار دوازدهم ما باشند.

سرمربی استقلال تهران در واکنش به این سوال که آیاخط خوردن بهنام برزای تقصیر شماست، گفت: من از اینکه او خط خورده متاسفم. او را دو هفته بردند و دو بازیکن مصدوم هم به ما برگرداندند. چرا بازی با استقلال اهواز که فیکس بود را نگاه نکردند؟ او در تیم ما هروقت لازم بوده بازی کرده است. ما جوانان خوبی داریم و این حرف یک بهانه است. قرار بود برنامه تیم امید را به ما بدهند که ما بدانیم چه کار با بازیکنان ما می‌کنند اما برنامه ای به ما ندادند. محسن کریمی و چشمی دچار آسیب دیدگی جزئی شده اند.

مظلومی در پاسخ به این سوال که آیا این مساله بر روحیه برزای تاثیر گذاشته است یا خیر، گفت: او جوان است و رویش تاثیر گذاشته اما تلاش می کنیم تا این مشکل حل شود.

وی درباره اینکه چرا با حضور او در فوتبال اسپانیا مخالفت کردید، گفت: اصلا دعوت نامه‌ای نیامد که بخواهم موافقت یا مخالفت کنم.

سرمربی استقلال درباره شایعه حضور روزبه چشمی در فوتبال آلمان گفت: زمانی که پیشنهاد بیاید روی آن فکر می‌کنیم اما اگر به او نیاز داشته باشیم نمی‌گذاریم برود.

مظلومی درباره اینکه آیا بازی به همه جوانان استقلال خواهد رسید یا خیر، گفت: ما از جوانانمان استفاده می کنیم اما نمی‌توانیم همه را بازی دهیم. رمضانی در حذفی بازی کرد و این گونه نیست که توجهی نکنیم. خط هافبک ما تقریبا جوان است. من زیاد هم به ترکیب دست نمی‌زنم. بازیکن جوان هم باید بتواند خودش را نشان دهد و دید مرابه خودش جلب کند. من هم یک دوره مهاجم بزرگی بودم ولی الان نمی‌توانم بازی کنم. اینکه رمضانی پارسال پدیده تیم بوده درست است اما باید نظر مرا به خودش جلب کند.

وی درباره محرومان و مصدومان استقلال برای بازی فردا هم گفت: کرار محروم است. هرائر مگویان و یعقوب کریمی را هم نداریم.

سرمربی استقلال در پایان درباره دلیل خط خوردن برهانی از لیست 18 نفره استقلال نیز اظهار کرد: به او استراحت دادیم. اینکه فنی بوده یا نه را من می‌گویم. دنبال این موضوع نروید (با خنده). ما داریم به جوان‌ترها فرصت می‌دهیم و همه چیز خوب است. برهانی کاملا در اختیار تیم است و بزرگی می‌کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها