jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۶۲۴۷   ۲۵ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۵

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو که همین هفته تبدیل به برترین گلزن رئال مادرید در تاریخ لالیگا شد تنها دو گل دیگر برای تبدیل شدن به برترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید فاصله دارد.

کریستیانو ، 2 گام تا صدر تاریخ رئال مادرید

به گزارش جام جم ورزشی ،کریس رونالدو شنبه این هفته در هفته سوم لالیگا پنج گل به اسپانیول زد تا در فاصله 5 گل با رکورد گلزنی رائول قرار بگیرد. هت تریک دیشب او برابر شاختار دونتسک، فاصله او با این رکورد را کمتر نیز کرد. رائول با زدن 323 گل، رکورددار گلزنی برای رئال در همه رقابت هاست و رونالدو حالا با 321 گل، در دو قدمی او قرار دارد.

کریس رونالدو می تواند هفته رویایی خود را روز شنبه برابر گرانادا تکمیل کرده و با ثبت یک هت تریک دیگر، به تنهایی رکورددار گلزنی در تاریخ رئال مادرید شود؛ امری که دور از دسترس وی نیست. رونالدو روز شنبه موفق شده بود به تنهایی رکورددار گلزنی رئال در لالیگا بشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها