jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۳۴۳۳۰   ۲۰ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۳:۲۲

جام جم ورزشی: نیما عالمیان به جمع ۱۶ پینگ پنگ باز بر‌تر تور جهانی بلژیک رسید.

صعود نیما عالمیان به جمع ۱۶ پینگ پنگ باز بر‌تر

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون پینگ پنگ ، در ادامه رقابتهای نمایندگان ایران در تورجهانی تنیس روی میز بلژیک، نوشاد عالمیان و افشین نوروزی برابر حریفان خود شکست خوردند اما نیما عالمیان با پیروزی برابر حریف خود به جمع ۱۶ پینگ پنگ باز بر‌تر این تورنمنت راه یافت.

در این رقابت‌ها نیما عالمیان با رنکینگ ۱۹۲ جهان موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ (۱۱-۶، ۱۱-۹، ۱۱-۷، ۵-۱۱، ۷-۱۱، ۱۲-۱۰) احمد لی (با رنکینگ ۹۴ جهان) از ترکیه را از پیش رو بردارد و به جمع ۱۶ پینگ پنگ باز بر‌تر این رقابت‌ها راه پیدا کند.

افشین نوروزی نیز با رنکینگ ۲۰۶ جهان با نتیجه ۴ بر ۲ (۱۰-۱۲، ۹-۱۱، ۵-۱۱، ۱۱-۴، ۱۲-۱۰، ۸-۱۱) مقابل آنتون تران (با رنکینگ ۳۳۱ جهان) از سوئد شکست خورد.

نوشاد عالمیان با رنکینگ ۱۰۳ جهان نیز با نتیجه ۴ بر ۲ (۸-۱۱، ۸-۱۱، ۱۱-۸، ۱۱-۱، ۷-۱۱، ۶-۱۱) برابر دیمیترو پیاسار از اوکراین (با رنکینگ ۳۱۵ جهان) تن به شکست داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر