jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۳۸۵۷   ۱۸ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۱

جام جم ورزشی: کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس به برترین گلزن ملی تاریخ کشورش تبدیل شد.

وین رونی تاریخ ساز شد +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ،در مرحله مقدماتی جام ملت های 2016 اروپا مسابقه حساسی بین تیم های ملی انگلیس و و سوئیس از گروه E برگزار شد و در پایان سه شیرها توانستند با نتیجه 2 بر صفر مقابل سوئیس به پیروزی برسند.

وین رونی، مهاجم مطرح تیم ملی انگلیس یکی از دو گل سه شیرها را به ثمر رساند و با همین گلی که وی از روی نقطه پنالتی وارد دروازه سوئیس کرد، موفق شد پنجاهمین گل ملی را بنام خود ثبت کند.

پیش از این بابی چارلتون با زدن 49 گل ملی رکورد دار گلزنی در تیم ملی انگلیس بود، اما رونی مقابل سوئیس پنجاهمین گل خود را به ثمر رساند و رکورد چارلتون را هم شکست.

وی پس از کسب این افتخار در پایان مسابقه گفت: واقعا رسیدن به چنین افتخاری برایم رویارویی بود و حالا که رکورد دار بازیکن ملی در زدن گل ها شده‌ام، خیلی احساس غرور می کنم و واقعا به این رکورد خود می بالم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها