Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۸۳۳۵۸۴ ۱۷ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۹

جام جم ورزشی: باشگاه محبوب کاتالانی از سوی اتحادیه باشگاه های اروپا به عنوان باشگاه برتر سال شناخته شد.

بارسلونا، باشگاه برتر سال

به گزارش جام جم ورزشی ، بارسلونا در فصلی که گذشته قهرمانی سه گانه در لیگ قهرمانان اروپا، لالیگا و کوپا دل ری را به دست آورد. با این حال، شکست تحقیر آمیز در سوپرکاپ اسپانیا هم باعث نشد تا بارسا، جایزه برترین تیم سال را از اتحادیه باشگاه‌های اروپایی کسب نکند.

به گزارش سایت گل ، همچنین دنیپرو، نایب قهرمان لیگ اروپا نیز جایزه بیشترین پیشرفت باشگاه‌ها را دریافت کرد. آرسنال نیز جایزه "برترین برنامه مسئولیت اجتماعی" را دریافت کرد. باشگاه لوادیا استونی نیز با خاطر کمپین "در کنار یکدیگر حرکت خواهیم کرد" که با استفاده از سگ‌های راهنما، ورود هواداران معلول را به ورزشگاه مقدور کرده بود، جایزه بهترین دستاورد را دریافت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر