jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۱۷۷۵   ۱۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۵

جام جم ورزشی: یک عکس نشان می دهد تیموریان و دژاگه در تمرینات اخیر تیم ملی با یکدیگر درگیر شده اند.

جنجال دعوای آندرانیک تیموریان و اشکان دژاگه +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، دو روز قبل عکسی از تمرین تیم ملی منتشر شد که همه را متعجب کرد. عکس درگیری آندو و اشکان دژاگه.باور کردن درگیری بین این دو بازیکن خیلی عجیب بود چون همه از نزدیکی این دو بازیکن به یکدیگر خبر داشتند. البته بعدا مشخص شد این دعوای آندو و اشکان کاملا ساختگی بوده تا سر به سر همه بگذارند!

در شرایطی که تیم ملی فوتبال ایران فردا با گوام بازی دارد مشخص نیست چرا این دو ملی پوش با تجربه در چنین مقطعی این حاشیه را رقم زده اند.

دو تصویر متفاوت از آندو و اشکان در تمرینات تیم ملی را می بینید. تصویر اول به دعوای ساختگی آنها مربوط می شود و تصویر دوم به بگو بخند آنها!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر