jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۸۱۹۲   ۳۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۸:۱۶

با تلاش نفسگیر آتش نشانان کارگر جوانی که بر اثر بی توجهی به اصول ایمنی درون چاهی به عمق 30 متر گرفتار شده بود، نجات یافت.

نجات معجزه آسای کارگر از چاه 30 متری + عکس

به گزارش پایگاه خبری 125، با مراجعه سراسیمه و وحشت زده شهروندی در ساعت 10:32 روز گذشته به ایستگاه 78 آتش نشانی و اطلاع رسانی سقوط شخصی داخل چاه 30 متری، بلافاصله آتش نشانان با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران به همراه تیم نجات 2 به محل حادثه در شهرک مشیریه، خیابان امام خمینی، شهرک تختی، کوچه چهارم اعزام شد.

معاون منطقه 8 عملیات در این باره گفت: در محل حادثه کارگر 23 ساله ای از تبعه افغان به نام (نعیم-س) برای بیرون آوردن خاک نمونه آزمایش به داخل چاهی به اعماق حدود 30 متررفته بود که در اواسط چاه به انتهای آن سقوط کرده و از حال رفته بود.

عزیز غلامی نسب افزود: تیم نجات بلافاصله با توجه به گازدار بودن چاه با رعایت تمام نکات ایمنی، یک سیلندر اکسیژن را به داخل چاه برای تنفس مصدوم فرستادند و با استفاده از ابزار ویژه وارد چاه شدند و پس از رساندن خود به فرد مصدوم که از ناحیه کمر، دست و پا دچار صدمه شده بود اقدام به فیکس کردن و انتقال وی به سطح زمین کردند.

آتش نشانان پس از خارج کردن مصدوم از درون چاه و تحویل آن به عوامل اورژانس پس از ایمن سازی محل حادثه و ارائه تذکرات ایمنی لازم به مالک به عملیات خود پایان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر