jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۲۷۵۱۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۸:۲۶

عوامل تولید سریال تنهایی لیلا به کارگردانی محمدحسین لطیفی در روزهای پایانی تصویربرداری خود برای ضبط و نمایش زندان به باغ موزه قصر رفتند.

«تنهایی لیلا» به زندان سابق باغ موزه قصر رفت + تصاویر

تصویربرداری سریال در حال پخش «تنهایی لیلا» ‌به کارگردانی محمدحسین لطیفی که پخش آن از نیمه گذشته است و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت، به روزهای پایانی خود نزدیک شده است.

عوامل این سریال در یکی از آخرین روزهای ضبط سریال و برای نمایش فضای زندان به باغ موزه قصر رفتند و با قرار گرفتن در لوکیشن زندان سابق در این موزه بخش‌هایی از آخرین سکانس‌های مجموعه «تنهایی لیلا» را ضبط کردند.

به گزارش تسنیم، در این لوکیشن که برزو ارجمند، اندیشه فولادوند و مینا ساداتی حضور داشتند و جلوی دوربین رفتند؛ بخش‌های مربوط به زندانی شدن کتایون و ملاقات لطیف از وی با حضور محمدحسین لطیفی فیلمبرداری شد.

سریال «تنهایی لیلا» با بازی مینا ساداتی، بهروز شعیبی، اکبر زنجان پور، حسن پورشیرازی، آفرین عبیسی، نسرین مقانلو، برزو ارجمند، رضا رویگری، سعید داخ، بهادر زمانی، علی صالحی و با حضور: سام قریبیان و اندیشه فولادوند به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برون مرزی تولید شده و در حال پخش است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: محمد پس از زلزله‌ای که در آن همه خانواد‌ه‌اش را از دست داده، متولی امامزاده‌ای شده است. عشق یک دختر او را در شرایط ویژه‌ای قرار می‌دهد به شکلی که ایمان او در محک امتحان قرار می‌گیرد و...

عوامل اصلی این سریال عبارتند از: نویسنده: حامد عنقا، کارگردان: محمدحسین لطیفی، مدیر فیلمبرداری: رضا شیخی، دستیار اول کارگردان: حسن لبافی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر