jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۵۲۸۷   ۲۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۵

رعایت نکردن اصول ایمنی سقوط مقنی میانسال را به اعماق چاه 20 متری در شهرک مشیریه در پی داشت.

مقنی به درون چاه 20 متری سقوط کرد + عکس

به گزارش پایگاه خبری 125، ساعت 21:32 شب گذشته (سه شنبه) در پی تماس شهروندان با سامانه 125 و درخواست کمک از آتش نشانی مبنی بر سقوط فرد داخل چاه منزل مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله زنگ ایستگاه 78 را به صدا درآورد وآتش نشانان به همراه تیم نجات 2 به شهرک مشیریه چهار راه سوم، ده متری سلیمی اعزام شدند.

حسین جان نثار، افسرآماده منطقه 8 عملیات درباره این حادثه گفت: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک مقنی 55 ساله که برای متر کردن چاه و تحویل آن قصد داخل شدن به درون چاه حدود 20 متری وسط پذیرایی ملک مسکونی را داشت که به دلیل نامعلوم به داخل چاه سقوط و به شدت از ناحیه گردن، کمر و دست وپا دچار مصدومیت شده بود.

وی افزود: نیروهای عملیات به سرعت با استفاده از ابزار مخصوص چاه ضمن رعایت نکات ایمنی وارد چاه شده و با فیکس کردن مصدوم و بالا آوردن از قعر چاه و رساندن به سطح زمین وی را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

گفتنی است؛ آتش نشانان با ایمن سازی و تحویل محل به مالک و دادن تذکرات ایمنی به عملیات خود پایان داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر