jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۲۴۱۰۲   ۱۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۱

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی از تمدید دوباره فروش اینترنتی کتاب های درسی تا ۳۱ مرداد خبرداد.

ثبت نام اینترنتی کتب درسی تا ۳۱ مرداد تمدید شد

سید حسن طلایی گفت: از آنجا که کتاب های این دو دوره در بازار و کتابفروشی ها توزیع نمی شود و فقط از طریق مدارس تحویل خواهد شد خانواده ها حتما تا پایان مرداد نسبت به خرید کتابهای درسی اقدام کنند.

وی افزود : این مهلت برای دانش آموزان قبولی خرداد در نظر گرفته شده و دانش آموزانی که باید در امتحانات شهریور شرکت کنند می توانند از 20 شهریور تا دهم مهر برای خرید اینترنتی کتاب اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، طلایی افزود: فروش اینترنتی کتابهای درسی برای دانش آموزانی که امکان ثبت نام اینترنتی ندارند را نیز مدیر مدرسه به صورت گروهی انجام می دهد.

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی گفت: ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی irtextbook.ir انجام می گیرد و این سامانه به گونه ای طراحی شده که دانش آموزان در صورت تغییر مدرسه نیز میتوانند کتابهای درسی خود را در مدرسه جدید دریافت کنند.

وی افزود: در این خرید به دانش آموزان کد رهگیری داده می شود و دانش آموزان از طریق این کد رهگیری به مدرسه مورد نظر برای دریافت کتاب مراجعه می کنند.

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی با اشاره به افزایش 15 درصدی قیمت کتاب های درسی برای سال تحصیلی آینده گفت: تاکنون 124 میلیون جلد کتاب درسی در 850 عنوان چاپ شده و کتاب های جدیدالتالیف پایه های پنجم و نهم نیز آماده شده است.

طلایی تاکید کرد: توزیع کتاب های درسی در استان های تهران و البرز از 18 شهریور و در سایر استانها از 15 شهریور از طریق مدارس و کتابفروشی ها آغاز می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها