jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۰۶۹   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۲:۰۳

جام جم ورزشی: آرسن ونگر تا چند روز دیگر بیستمین سال حضور خود در لیگ برتر انگلیس را آغاز می کند.

ونگر شاگردانش را به خاطر نمی آورد!

به گزارش جام جم ورزشی ، آرسن ونگر در حالی در آستانه بیستمین سال فعالیت خود در لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است که تا به حال سه بار توپچی های لندن را قهرمان لیگ برتر انگلیس کرده است. از زمانی که این مربی فرانسوی کار خود را در این باشگاه آغاز کرد تا امروز دقیقا 199 بازیکن در آرسنال حضور داشته اند و زیر نظر این مربی بازی کرده اند. پتر چک دروازه بان اهل چک آخرین بازیکنی است که به آرسنال می پیوندد تا شاگرد ونگر باشد. او در دیدار جام خیریه انگلیس بین آرسنال و چلسی که با برتری آرسنال همراه بود نخستین بازی خود را برای تیم ونگر انجام داد. نکته انتقادی نسبت به بازیکنان ونگر از نظر انگلیسی ها این است که از 199 بازیکنی ونگر آنها را جذب باشگاه کرده است تنها 66 تای آنها انگلیسی بوده اند و بقیه اهل کشورهای دیگر هستند. بر اساس گزارش دیلی میل، ونگر ممکن است همه بازیکنانی را که با آنها کار کرده است اصلا به خاطر نیاورد.

تونی آدامز، تیه ری هانری، دیوید سیمن، پاتریک ویه را، دنیس برگ کمپ و ... از مطرح ترین شاگردان آرسن ونگر در 19 سال اخیر بوده اند.

ونگر در آستانه یک رکورد ویژه قرار دارد، رسیدن به کار کردن با 200 بازیکن. چک اکنون بازیکن شماره 199 است. نفر دویستم چه کسی خواهد بود؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر