jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۲۱۴۴۷ ۰۸ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۱۸

سیدپرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی در نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما از اهتمام این سازمان بویژه در برنامه ماه عسل به ساماندهی مددجویان قدردانی کرد.

قدردانی رئیس کمیته امداد از رسانه ملی

به گزارش روبط عمومی رسانه ملی، فتاح در نامه‌ای به دکتر محمد سرافراز با اشاره به تلاش کمیته امداد امام خمینی برای حمایت از مددجویان و اقشار ضعیف جامعه، کمک رسانه ملی در هدفمند کردن حمایت‌های مردمی از این اقدامات را ارزشمند و موثر دانست.

وی در این نامه،برنامه‌های مختلف سیما در شب‌های رمضان را که با اقبال مخاطبان مواجه شد در این زمینه تاثیرگذار و راهگشا ارزیابی کرده و افزوده است: تفاوت‌های ماهوی برنامه‌های رمضان 1394 و برنامه پرمخاطب و تاثیرگذار ماه عسل پرداختن به طرح محسنین و نمایش مسئولیت اجتماعی رسانه ملی بود که با استقبال کم‌نظیر اقشار مختلف مردم عزیزمان توفیق یافت امکان جذب هزاران حامی را برای کودکان نیازمند فراهم آورد.

آقای فتاح در این نامه ضمن اعلام این خبر که با تلاش‌های برنامه ماه عسل اکثر افراد مشمول این طرح از حمایت‌های مالی بلندمدت هموطنان بهره‌مند شده‌اند، آورده است: به شکرانه این موهبت، بر خود لازم می‌دانم از جناب عالی،آقای دکتر پورمحمدی معاونت محترم سیما، مدیران شبکه‌های سراسری و استانی سیما، مدیران گروه اجتماعی سیما و تمامی مدیران، مجریان، برنامه‌سازان و هنرمندان و به‌طور ویژه از مجریان محترم برنامه‌های ماه عسل و جشن رمضان تشکر و قدردانی کنم. وی در پایان اظهار امیدواری کرده است تا از این پس نیز از ظرفیت بزرگ برنامه‌های پرمحتوا و پرمخاطب و تاثیرگذار رسانه ملی برای ترویج حرکت‌های خیرخواهانه استفاده شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
خیلی هم موفق هستم!

گفت‌وگو با لاله صبوری، بازیگر باسابقه تلویزیون که حالا چند سالی است دیگر نقش‌های پررنگی بازی نکرده است

خیلی هم موفق هستم!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر