معتاد شیشه‌ای، زن فامیل را کشت + عکس

معتاد شیشه‌ای که به بهانه سرقت به منزل فامیل خود رفته بود پس از مانع شدن زن فامیل از ورودش به داخل منزل با ضربات چاقو وی را به قتل رساند.
کد خبر: ۸۱۹۷۸۳
معتاد شیشه‌ای، زن فامیل را کشت + عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت 18 روز 21 تیر 94 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره درگیری منجر به جرح به کلانتری 150 تهرانسر اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل درگیری واقع در فاز یک – خیابان پارک، خانم 39 ساله ای که از ناحیه گلو و پهلوی سمت چپ مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد اما با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت اصابت ضربات متعدد چاقو به ناحیه گردن و همچنین پهلوی سمت چپ فوت کرد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور در محل جنایت به تحقیق از شاهدان صحنه جنایت از جمله دو فرزند (دختر 10 ساله و پسربچه 6 ساله) و همسایه طبقه بالایی مقتول پرداختند.

پسر مقتول به کارآگاهان گفت: در حال بازی کردن در داخل کوچه بودم که عمو سیاوش به سمت خانه ما رفت و وارد ساختمان شد.

دختر مقتول نیز که در زمان درگیری در داخل خانه حضور داشت و شاهد صحنه چاقو خوردن مادرش بود نیز به کارآگاهان گفت: به همراه مادرم در داخل خانه بودیم که عمو سیاوش قصد وارد شدن به خانه را داشت اما مادرم مانع از ورود وی به داخل خانه شد؛ ناگهان عمو سیاوش با چاقو، چند ضربه به مادرم زد و سپس از خانه خارج شد.

همسایه طبقه مقتول نیز کارآگاهان گفت: در داخلِ خانه بودم که با شنیدن صدای داد و فریاد و جیغ زدن های مقتول به طبقه پائین آمدم که ناگهان جوانی حدودا 30 ساله در داخل راه پله ها با هول دادن من به سمت دیوار به سرعت از ساختمان خارج شد؛ به سمت مقتول رفتم که دیدم او از ناحیه گلو به شدت دچار خونریزی شده و یک تیغه چاقو نیز در داخل بدنش (پهلوی سمت چپ مقتول) گیر کرده است؛ بلافاصله با اورژانس و 110 تماس گرفته و آنها نیز پس از حضور، مقتول را به بیمارستان منتقل کردند.

با توجه به اظهارات فرزندان مقتول مبنی به معرفی قاتل مادرشان بنام عمو سیاوش، کارآگاهان به تحقیق از بستگان و دوستان خانواده مقتول پرداخته و اطلاع پیدا کردند که سیاوش از بستگان همسر مقتول است که از حدود سه سال پیش با خواهرِ همسر مقتول ازدواج کرده است.

با شناسایی هویت قاتل بنام «سیاوش . ع» (متولد 1363)، کارآگاهان به محل زندگی سیاوش در شهر اندیشه مراجعه کرده و در تحقیقات از محل اطلاع پیدا کردند که سیاوش پس از ارتکاب جنایت از این محل متواری شده و در حال حاضر نیز بلامکان است؛ در ادامه اقدامات پلیسی و با تحت نظر قرار دادن محل های تردد احتمالی سیاوش، سرانجام وی در مورخه 31 تیر 94در شهر کرج – بلوار حدادی شناسایی و قبل از هرگونه اقدام برای فرار، دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

سیاوش که به مصرف مواد مخدر از نوع شیشه اعتیاد دارد، پس از انتقال به اداره دهم صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف و گفت: من در کار نصب تجهیزات ماهواره ای مشغول بکار بودم اما از حدود چهار ماه پیش بیکار شدم؛ به همین علت تصمیم گرفتم تا با انجام سرقت، هزینه های خود را تأمین کنم؛ با اطلاع دقیقی که از وضعیت زندگی مقتول و همسرش داشتم، تصمیم گرفتم تا به هر شکل ممکن، طلا و جواهرات آنها را سرقت کنم.

متهم افزود: در مورخه 21 تیرماه 94، به محل زندگی مقتول و خانواده اش مراجعه کردم؛ پسر مقتول در داخل کوچه در حال بازی کردن با دوستانش بود و به همین علت درب ورودی ساختمان باز بود. خودم را به واحد آپارتمانی محل زندگی مقتول رسانده و زنگ خانه اش را زدم؛ پس از باز شدن در خانه توسط مقتول ، قصد ورود به خانه را داشتم که مقتول مانع شد اما من با قرار دادن پا در میانه در، مانع از بسته شدن آن توسط مقتول شدم؛ در همین زمان مقتول شروع به داد و فریاد زدن کرد و من نیز در حالیکه بسیار ترسیده بودم با چاقوی همراه خود چند ضربه به سمت گردن و پهلویش پرتاب کردم که در اثر ضربه ای که به پهلوی مقتول زدم، دسته چاقو شکست؛ در همین زمان، یک پسر جوان از طبقه بالایی به پایین آمد که من او را به شدت هول داده و به سرعت از خانه خارج شدم.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شد و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
نرم افزار موبایل
-
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
۰
۰
اینجور ادم ها باید به اشد مجازات محكوم بشن
رضا
Germany
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
۰
۰
خدا لعنتش كن این آدم الكی الكی یه زن بیگناه رو كشت جلوی چشم دخترش.حالا بماند از نظر روحی دختر بیچاره زندگی بدی خواهد داشت.این قاتل نامرد رو باید اعدام كرد نباید این جانی رو بخشید .
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها