jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۹۴۱۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۱

جام جم ورزشی: این برای نخستین بار نیست که کریستیانو رونالدو با سرمربی تیمش اختلاف پیدا می کند.

رونالدو به سرمربی رئال دشنام داد؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، رونالدو دو فصل پیش اختلافاتی با خوزه مورینیو سرمربی اسبق رئال پیدا کرد که پس از جدایی مورینیو از رئال این اختلافات در قالب مصاحبه های تند مختلف به همه آشکار شد. پس از خوزه مورینیو حالا نوبت به سرمربی جدید رئال یعنی رافائل بنیتس است تا رونالدو با او به صورت پنهانی اختلاف پیدا کند. دوربین شبکه تلویزیونی کواترو که از تمرین روز گذشته رئال فیلمبرداری می ‏کرد، تصویری از رونالدو ثبت کرد که بعد از پذیرفته نشدن گلش، رو به بنیتس فریاد زد:" ‏Vai ‎Caralho!‎‏".‏
این یک عبارت توهین آمیز پرتغالی است که برای نشان دادن ناراحتی استفاده می شود. پس از آن، ‏رونالدو خطاب به سرمربی تیمش سوال کرد که چرا همه تصمیمات علیه پرتغالی ها گرفته می شود. ‏بر اساس گزارش ها رونالدو زیر لب چیزهای دیگری را هم زمزمه می کرده است که به نظر می آید دشنام باشد.

بنیتس پیش از آن نیز رونالدو را " یکی" از بهترین بازیکنان دنیا خوانده بود نه "بهترین" بازیکن دنیا تا به این بازیکن مغرور پرتغالی به اصطلاح برخورده باشد!

به گزارش ساکرنت ، به نظر می آید فصل سختی در انتظار کریستیانو رونالدویی است که همیشه می خواهد با لیونل مسی رقابت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر