jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۹۴۱۰   ۰۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۱

جام جم ورزشی: این برای نخستین بار نیست که کریستیانو رونالدو با سرمربی تیمش اختلاف پیدا می کند.

رونالدو به سرمربی رئال دشنام داد؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، رونالدو دو فصل پیش اختلافاتی با خوزه مورینیو سرمربی اسبق رئال پیدا کرد که پس از جدایی مورینیو از رئال این اختلافات در قالب مصاحبه های تند مختلف به همه آشکار شد. پس از خوزه مورینیو حالا نوبت به سرمربی جدید رئال یعنی رافائل بنیتس است تا رونالدو با او به صورت پنهانی اختلاف پیدا کند. دوربین شبکه تلویزیونی کواترو که از تمرین روز گذشته رئال فیلمبرداری می ‏کرد، تصویری از رونالدو ثبت کرد که بعد از پذیرفته نشدن گلش، رو به بنیتس فریاد زد:" ‏Vai ‎Caralho!‎‏".‏
این یک عبارت توهین آمیز پرتغالی است که برای نشان دادن ناراحتی استفاده می شود. پس از آن، ‏رونالدو خطاب به سرمربی تیمش سوال کرد که چرا همه تصمیمات علیه پرتغالی ها گرفته می شود. ‏بر اساس گزارش ها رونالدو زیر لب چیزهای دیگری را هم زمزمه می کرده است که به نظر می آید دشنام باشد.

بنیتس پیش از آن نیز رونالدو را " یکی" از بهترین بازیکنان دنیا خوانده بود نه "بهترین" بازیکن دنیا تا به این بازیکن مغرور پرتغالی به اصطلاح برخورده باشد!

به گزارش ساکرنت ، به نظر می آید فصل سختی در انتظار کریستیانو رونالدویی است که همیشه می خواهد با لیونل مسی رقابت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر