jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۹۴۰۸   ۰۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۴۶

جام جم ورزشی: علیرضا جهانبخش در آستانه پیوستن به باشگاه آلکمار هلند قرار دارد.

جهانبخش در آستانه آلکماری شدن

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، با وجود اینکه علیرضا جهانبخش تمرینات پیش از فصل خود را نایمخن آغاز کرده است اما به نظر می آید جدایی این بازیکن از نایمخن حتمی باشد هر چند وی فعلا از فوتبال هلند خارج نخواهد شد.

مسئولان باشگاه آلکمار رسما اعلام کرده اند که برای جانشینی برگوئیس یکی از ستاره های خود که راهی واتفورد انگلیس شده علیرضا جهانبخش را مد نظر قرار داده اند و مذاکرات خود را با این ستاره ایرانی آغاز کرده اند.

با توجه به نهایی شدن این انتقال و طبق صحبت‌هایی که مدیر ورزشی تیم فوتبال آلکمار انجام داده بود، حالا باید برای حضور جهانبخش در این تیم مذاکره شود. این کار ابتدا باید بین دو باشگاه آلکمار و نایمخن صورت بگیرد و در صورت موافقت مسئولان باشگاه نایمخن مذاکره نهایی با جهانبخش و مدیربرنامه‌هایش صورت خواهد گرفت.

سرمربی تیم آلکمار درخواستی برای جذب جهانبخش و جایگزین شدن این بازیکن ایرانی به جای برگوئیس داشته که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در هفته پیش‌رو صحبت‌ها برای این انتقال بین دو باشگاه صورت می‌گیرد. به این ترتیب مهاجم تیم ملی کشورمان یک قدم دیگر به حضور در تیم AZ آلکمار نزدیک‌تر شد و باید دید در نهایت این انتقال انجام می‌شود یا نه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر