گلایه‌های خواننده «نیلوفرانه»

علیرضا افتخاری با اشاره به تشکیل ارکسترهای موسیقی ملی و سازهای ملی از کم‌توجهی مدیران دولتی در دعوت از خوانندگان باسابقه موسیقی ایرانی برای حضور در این مجموعه‌ها انتقاد کرد.
کد خبر: ۸۱۹۱۵۹

به گزارش مهر، این خواننده گفت: متاسفانه بعد از این که ارکسترهای دولتی کشورمان شروع به کار کرد و اتفاقا من نیز از این فعالیت‌ها بسیار خوشحال شدم اما از همان زمان تاکنون هیچ گونه تماس تلفنی یا مکتوبی از سوی آقایان حتی به صورت تعارف هم که شده برای حضور در ارکستر موسیقی ملی و ارکستر سازهای ملی نداشته‌ام.

او بیان کرد: یک سال پیش به دعوت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کنسرتی را پیش روی آقای وزیر اجرا کردم و بعد از پایان کنسرت، آفرین‌آفرین گفتن‌های دوستان را شنیدم که از کار ما رضایت داشتند و من را برای حضور بیشتر در صحنه ترغیب کردند. این در حالی است که علیرضا افتخاری هنرمند امروز و دیروز نیست بلکه در این سال‌ها تمام تلاش خود را انجام داده تا به سهم خود به عنوان خدمتگزاری کوچک در حوزه موسیقی فعالیت‌هایی را انجام دهد که مورد رضایت مردم قرار گیرد، اما نمی‌دانم چه شده که دوستان در وزارت ارشاد و معاونت هنری من را کاملا پاک کرده‌اند.

خواننده آلبوم «نیلوفرانه» تصریح کرد: آقایان در این مدت حتی یک بار هم تماس نگرفتند که آقای افتخاری حالت خوب است؟ خوشبختانه به لطف پروردگار هیچگاه نیاز مالی نداشتم و هیچ ادعایی هم در این زمینه در جایی بیان نکردم، اما گویا بعضی از روابط وجود دارد که باعث می‌شود آقایان از چهره من خوششان نیاید. آخر مگر می‌شود بعد از چند سال فعالیت موسیقی اینچنین به فراموشی سپرده شویم؟

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها