jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۸۷۱۴ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۴۶

نیروهای شاخه نظامی سرایا الجهاد و سازندگی، از نیروهای مردمی (الحشد الشعبی)، امروز سه شنبه یک حمله سنگین گروه تروریستی داعش در شمال فلوجه را دفع کرده و 40 تن از نیروهای این گروه تروریستی را به هلاکت رساندند.

حمله داعش در شمال فلوجه دفع شد

در جریان این حمله که از بامداد امروز آغاز شد، نیروهای الجهاد موفق شدند سه قبضه ضد هوایی داعش را که با آن نیروهای پیاده مردمی را هدف می گرفت، منهدم کنند.

گفته شده، نیروهای مردمی حمله داعش را با حمایت جنگنده های عراقی دفع کرده اند.

در همین حال گزارش رسیده که نیروهای مردمی روز سه شنبه موفق شدند، منطقه الفحود در شمال الصقلاویه را آزاد و پاکسازی کنند. این منطقه به عنوان دژ دفاعی داعش برای حفاظت از الصقلاویه به حساب می آمد.

در جریان آزادسازی این منطقه نیز 10 تن از نیروهای داعش کشته شده و تعداد زیادی از آنان زخمی شدند.

گروه تروریستی داعش که خود را در آستانه یورش بزرگ عراقی ها برای آزادسازی فلوجه می بیند، طی 10 روز گذشته دهها حمله سنگین به نیروهای الحشد الشعبی در منطقه انجام داده که برایش خسارات و تلفات زیادی به همراه داشته است.

نیروهای عراقی هم اکنون از چند محور به دور فلوجه حلقه زده و آماده صدور فرمان عملیات نهایی برای ورود به این شهر هستند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر