jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۱۸۶۵۰ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۷

سوسن کرامتی که مخاطبان شبکه دو او را با تهیه کنندگی برنامه «سنجد» به خاطر می‌آورند برای فصل تابستان نمایش عروسکی «گروه امداد» را برای کودکان روی آنتن می‌برد.

همکاری «سنجد» و صدا پیشه «جیگر» در گروه امداد

برنامه «گروه امداد» در 52 قسمت 30 دقیقه‌ای، همکاری و هم قدمی بچه‌ها در فرآیند آموزشی مصرف بهینه از نیرو را مدنظر قرار داده و طی آن سنجد و دوستانش بچه‌ها را با شیوه‌های صرفه جویی در مصرف برق آشنا می‌کنند.

در این برنامه نمایشی عروسکی گروهی 5 نفره هر بار به سراغ یک مسئله می‌روند و ماجرای آنها با حضور سنجد کامل می‌شود.

کاظم سیاحی صداپیشه عروسک محبوب «جیگر» در این نمایش عروسکی در نقش راننده گروه «سنجد» و دوستانش را همراهی خواهد کرد.

این برنامه با هدف اصلاح الگوی مصرف و پرداختن به موضوعات اجتماعی تولید می‌شود و با آغاز ماه دوم تابستان هر روز از ساعت 15:30 تا 16 روی آنتن شبکه دو می‌رود.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر