jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۷۳ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مرد 62 ساله زمانی که در شهرک شهید باقری تهران ایستاده بود، قربانی حادثه‌ای عجیب شد.

به گزارش جام‌جم، ساعت هشت صبح دیروز مردسالمندی در خیابان بهارستان در شهرک شهید باقری ایستاده بود که ناگهان نقش زمین شد. عابران با مشاهده این صحنه خود را به پیرمرد رساندند. صورت او غرق در خون بود و در کنارش در یک رادیاتور اتوبوس روی زمین افتاده بود. یک دستگاه اتوبوس نیز در حال عبور از آن محل بود که مشخص شد، در رادیاتور این اتوبوس است. اهالی از حرکت اتوبوس جلوگیری کردند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت دراین باره گفت: در بررسی های کارشناسان راهور مشخص شد، اتوبوس شرکت واحد در مسیر جنوب به شمال خیابان بهارستان در شهرک شهید باقری حرکت می‌کرد که ناگهان در قسمت رادیاتور این اتوبوس در انتهای سمت راست آن باز شده و بشدت با صورت رهگذربرخورد کرده است.

سرهنگ مراد مرادی خاطرنشان کرد: مرد 62 ساله به بیمارستان منتقل شد اما براثر شدت مصدومیت فوت کرد. با گزارش وقوع این حادثه به بازپرس کشیک ویژه قتل، جسد وی به پزشکی قانونی منتقل شد. راننده اتوبوس در این حادثه به‌دلیل رعایت نکردن موارد ایمنی و طبق ماده 187 آیین‌نامه مقصر شناخته شد؛ چراکه وی باید اقدامات لازم را برای مهار در رادیاتور وسیله خود را انجام می‌داد. مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نیز علت این حادثه را فرسوده بودن اتوبوس اعلام کرد و گفت: در قسمت عقب اتوبوس‌ها دریچه‌ای مخصوص باتری وجود دارد که این حادثه به دلیل باز شدن نابهنگام این دریچه و برخورد آن با عابر رخ داده است. وی تاکید کرد: اتوبوس متعلق به بخش خصوصی و شرکت راهور سبز پایتخت بوده و دلایل کارشناسی مبنی بر رعایت نکردن فاصله مطمئنه از سوی اتوبوس، رعایت نشدن سرعت مجاز یا عجله در پیاده‌کردن مسافران در بروز این اتفاق وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر