jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۵۲ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پخش نمایش‌های رادیویی خانه دوطبقه و داستان‌های مترو از امروز از رادیو نمایش شروع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، «خانه دوطبقه» نوشته کرامت رودساز و «داستان‌های مترو» نوشته نغمه فراهانی، نمایش‌‌هایی است که پخش آنها از امروز از رادیو نمایش آغاز می‌شود. خانه دوطبقه به کارگردانی اکبر زنجان‌پور و به تهیه‌کنندگی مهتاب امینی ساعت 8 و 30 دقیقه پخش می‌شود.همچنین نمایش «داستان‌های مترو» به کارگردانی ژاله علو، مجموعه‌ای اپیزودیک است که در آن شخصیت‌های مختلف در مترو با حوادثی روبه‌رو می‌شوند. داستان‌های مترو به تهیه‌کنندگی شهلا نیساری ساعت 10 و 30 دقیقه پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر