همزمان با پنجاه و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی که 25 تیر 94 صورت گرفت دور جدیدی از حذف غیر نیازمندان از یارانه نقدی اجرا شد.
کد خبر: ۸۱۸۲۳۹
دور جدید حذف یارانه نقدی خانوارهای غیرنیازمند آغاز شد

با توجه به الزام دولت مبنی بر شناسایی و حذف افراد پردرآمد و غیر نیازمند به یارانه نقدی و همزمان با پنجاه و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی که در 25 تیر 94 انجام شد، خانوارهای جدیدی شناسایی و یارانه آنها حذف شد.

برخی از شهروندان در تماس با خبرگزاری فارس از حذف یارانه خود خبر داده و اظهار داشتند: با وجود اینکه کارمند بوده و درآمد آنچنانی ندارند و با داشتن 2 فرزند یارانه نقدی‌شان حذف شده است.

طبق اعلام قبلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کسانی که یارانه نقدی‌شان حذف شده و نسبت به این موضوع اعتراض دارند، می‌توانند به سایت یارانه 10، به نشانی http://www.yaraneh10.ir/prs/ مراجعه کرده و علاوه بر آگاهی از وضع یارانه خود در صورت داشتن اعتراض این موضوع را از طریق آن سایت اعلام کنند.

از ابتدای پرداخت یارانه نقدی از 28 آذر 89 که طبق قانون باید تا 28 آذر 94، ادامه داشته باشد، تا کنون بیش از 169 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به مردم پرداخت شده است.(فارس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
شاملو
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۲۹ تير ۱۳۹۴
۰
۰
همین حق هر ایرانی است كه یارانه خودرا دریافت كند دارا وفقیر ندارد
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۲۹ تير ۱۳۹۴
۰
۰
هم سایتش الكیه و هم نحوه حذف بسیار خنده دار است زیرا مرفهین واقعی هرگز حذف نمیشوند!زیرا ما را كه طبقه متوسط جامعه هستیم را حذف كرده اند!

نیازمندی ها