jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۸۱۷۲ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۱

دختر دانشجو که برای عمل جراحی بینی به اتاق عمل می‌رفت، نمی‌دانست ساعتی بعد جسدش از آنجا خارج می‌شود.

مرگ تلخ دختر جوان در اتاق عمل

بیستم تیر امسال، آرمیتا دختر 20 ساله همراه خانواده‌اش برای جراحی زیبایی راهی یکی از مراکز جراحی در مرکز تهران شد. آرمیتا لاغر بود و جثه کوچکی داشت به همین دلیل خانواده‌اش از پزشک خواستند در اتاق عمل بیشتر مراقب او باشد. دکتر هم اطمینان داد تا شش ساعت دیگر عمل جراحی بخوبی انجام می‌شود.

لحظات برای خانواده آرمیتا به کندی می‌گذشت تا این‌که پس از پنج ساعت عمل تمام شد، اما دکتر خبر بدی برای خانواده دختر جوان داشت. آرمیتا در اتاق عمل جان خود را از دست داده بود.

یکی از اقوام آرمیتا به خبرآنلاین می‌گوید: «ما پزشکی را انتخاب کردیم که سابقه خوبی بین خانواده و دوستان ما داشت. حتی جراحی بینی مادر آرمیتا را هم او انجام داده بود؛ البته ۱۵ سال پیش و در یک بیمارستان دیگر. او متخصص گوش و حلق و بینی بود.

ما منتظر بودیم دکتر بیرون بیاید و حال آرمیتا را بپرسیم، اما خبری نشد. در همان حین تکنیسین برق را به اتاق عمل فراخواندند. او با کمی تاخیر رسید. پرستاران گفتند مشکلی نیست. پس از مدتی مامور کلانتری هم به اتاق عمل رفت. ما نگران بودیم. دقایقی بعد پزشک معالج بیرون آمد، ما خوشحال شدیم، اما لحظاتی نگذشت که خوشحالی ما برای همیشه تمام شد.»

آرمیتا به علت ایست قلبی جان خود را از دست داده بود. خانواده این دختر جوان وقتی پزشک را می‌بینند،‌ به سمت او می‌روند، اما آقای دکتر رویش را از آنها برمی‌گرداند و بدون هیچ توضیحی دور می‌شود و پرستاران، خبر درگذشت او را به خانواده‌اش می‌دهند.

یکی از اقوام آرمیتا می‌گوید: دکتر قبل از عمل از مادر آرمیتا پرسید دخترش مشکل قلبی ندارد؟ او هم پاسخ منفی داد تا حالا هیچ مشکلی نداشته است. پزشک بدون توجه به آزمایش‌های پیش از عمل، دست به عمل جراحی زیبایی او زده است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Netherlands
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
دماغ عمل كردن شده مد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر