jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۸۱۶۶ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۸

جام جم ورزشی: امیر قلعه نویی باز هم هدایت تیمی را بر عهده گرفته که ستاره کم ندارد.

قلعه نویی و باز هم یک تیم پرستاره دیگر

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین، بازگشت همزمان علی دایی و امیر قلعه نویی به لیگ برتر مهم ترین خبر ورزشی روزهای گذشته بود. البته این دو تفکراتی متفاوت نسبت به یکدیگر دارند. دایی کار کردن با ستاره ها را دوست ندارد و ترجیح می دهد یک تیم جوان اما با انگیزه را در اختیار داشته باشد اما از آن سو امیر قلعه نویی هرگز به کار کردن در تیم های بی ستاره تمایل نشان نمی دهد. محمد حسین کنعانی زادگان، حسین ماهینی، پژمان نوری، رضا حقیقی، مازیار زارع، شهاب کرمی، فرزاد حاتمی و جلال رافخایی ستاره های فعلی این تیم هستند و حمیدرضا علی عسگر نیز احتمالا به جمع ملوانی ها اضافه خواهد شد. قلعه نویی احتمالا یک دروازه بان نامدار را نیز به جمع بازیکنان خود اضافه می کند.

گفته می شود در روزهای آینده حداقل دو ستاره دیگر را به تیم خود اضافه خواهد کرد. قلعه نویی پیش از این در تراکتورسازی ، سپاهان ، استقلال و حتی مس علاقه خود را به ستاره ها نشان داده بود.

باید دید که این مربی امسال با ستاره هایش چه نتیجه ای می گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر