jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۰۸۲ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان به تصور این‌که فردی مزاحم خاله‌اش شده، او را با ضربه چاقو کشت.

به گزارش جام‌جم، ساعت 14 و 50 دقیقه 15 تیر امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان ایجرود استان زنجان تماس گرفت و از درگیری خیابانی و زخمی شدن مرد 25 ساله‌ای در این ماجرا خبر داد. ماموران انتظامی با اعزام به محل حادثه مشاهده کردند مردی غرق در خون کف خیابان افتاده و چاقویی در گردن وی فرو رفته و ضارب نیز پیش از حضور پلیس گریخته است. مرد زخمی به بیمارستان منتقل و تلاش برای یافتن ضارب فراری آغاز شد.

تحقیقات اولیه از خانواده مرد زخمی نشان داد او با کسی اختلاف نداشته و نمی‌دانند چه کسی عامل این درگیری بوده است. با گذشت یک هفته از وقوع این حادثه، به پلیس خبر رسید مرد زخمی تسلیم مرگ شده است. در این مرحله از تحقیقات ماموران موفق به شناسایی رد مردی شدند که روز حادثه در تعقیب مقتول بوده است. با کشف این سرنخ و به دست آمدن تصویر رایانه‌ای متهم فراری، او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و روزهای پایانی هفته گذشته دستگیر شد .

متهم در اظهاراتش گفت: چندی قبل از طریق یکی از دوستانم متوجه شدم مقتول مزاحم خاله‌ام شده است. پس از شنیدن این موضوع تصمیم به انتقام از او گرفتم. روز حادثه او را تعقیب کردم و در محلی خلوت سد راهش شدم و خواستم دیگر مزاحم خاله‌ام نشود. مرد جوان منکر این موضوع شد و با هم درگیر شدیم. او با چاقویی به سمتم حمله‌ور شد که چاقو را از دستش گرفتم و ضربه‌ای به گردنش زدم که باعث مرگش شد.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان در این باره به جام‌جم گفت: با اعتراف متهم به قتل، برای او قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد تا پس از تکمیل تحقیقات، صحنه جنایت را بازسازی کند .

سرهنگ جعفر رحمتی افزود: متاسفانه افراد به جای این که اختلافشان را با مراجعه به مراجع قضایی و انتظامی پیگیری کنند، خودسرانه اقدام می‌کنند و چنین حوادث تلخی را رقم می‌زنند. مراجع قضایی و انتظامی بهترین محل برای حل مشکلات است و افراد باید از اقدامات خودسرانه خودداری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر