jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۰۷۰ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رضا پورحسین، قائم‌مقام معاون سیما در سی‌امین برنامه اهالی بهشت که در آخرین روز ماه رمضان از شبکه قرآن پخش شد، گفت: حل معضلات فرهنگی با مشارکت مردم و کار قرارگاهی امکان‌پذیر است.

به گزارش روابط عمومی برنامه اهالی بهشت، پورحسین در پاسخ به این پرسش که آیا خروجی رسانه ملی درباره ترویج سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی راضی‌کننده است؟ توضیح داد: در حال حاضر با سطح ایده‌آل و مطلوب و آنچه که در شأن جامعه ایرانی است، فاصله بسیار داریم، البته اهتمام زیادی وجود دارد و کارهای خوبی نیز انجام شده است اما باید بدانیم که رسانه نیز تابعی از جامعه و دستگاه‌های دیگر است. خانواده، نظام آموزشی کشور، جامعه روحانیت، رسانه ملی و... در تحقق این هدف موثرند.

اگر حرکت شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای فرهنگ عمومی جدی و دغدغه‌ها، فراگیر و مطالبه عمومی شود، معضلات فرهنگی براحتی حل می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر