jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۵۸۳ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

زنی که با همدستی مردی، طلافروشان را فریب داده و با فروختن طلاهای بدلی از آنها کلاهبرداری می‌کرد، همراه همدستش دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آباد در این باره گفت‌: چند روز پیش زن جوانی برای فروختن طلا به مغازه طلافروشی در یکی از محله‌های این شهر رفت. صاحب مغازه زمانی که طلاها را با فاکتوری که زن مشتری ارائه داده بود مطابقت داد، متوجه شد با هم همخوانی ندارند. بنابراین هنگام بررسی طلاها متوجه شد بدلی هستند و مشتری زن قصد کلاهبرداری از او را دارد.

سرهنگ علی‌اکبر اژدری خاطرنشان کرد: دقایقی بعد از تماس طلافروش ماموران انتظامی به محل اعزام شدند و متهم را دستگیر کردند.

متهم با انتقال به اداره پلیس بازجویی شد و اعتراف کرد، با همدستی مردی طلاهای بدلی را همراه فاکتورهای جعلی تهیه کرده و در طلافروشی‌های شهرستان‌های بندرترکمن، بندرگز و کردکوی تاکنون هشت سرویس طلای بدلی را با فریب طلافروشان فروخته‌‌اند و از این راه 18 میلیون تومان کلاهبرداری کرده‌اند. وی گفت: مردی که همدستش بود نیز تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دستگیر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر