jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۵۷۹ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری فردی که با پیش‌ثبت‌نام خودروهای منطقه آزاد انزلی 50 میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس گیلان، سردار ابراهیم قائد رحمتی، فرمانده انتظامی استان گیلان در این باره گفت: پس از شکایت حدود 70 نفر از شهروندان از مردی به اتهام کلاهبرداری، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی با اشاره به این که متهم 33 ساله با تحقیقات همه‌جانبه پلیسی سرانجام هنگام فرار با یک دستگاه خودروی پراید در شهرستان رشت متوقف و دستگیر شد، بیان کرد: متهم با ثبت یک شرکت و پیش‌ثبت‌نام خودروهای منطقه آزاد انزلی از مردم 50 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر