jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۱۷۵۶۷   ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مجتبی عابدینی و علی پاکدامن در حالی در مرحله ۳۲ نفره مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان شکست خوردند که چنانچه پاکدامن در این مرحله متحمل شکست نمی‌شد، سهمیه المپیک خود را قطعی می‎کرد.

رقابت‌های شمشیربازی قهرمانی جهان در حالی در روسیه پیگیری می‌شود که دیروز در اسلحه سابر مردان مجتبی عابدینی در مصاف با نماینده بنین به برتری ۱۵ بر ۷ دست یافت و علی پاکدامن نیز موفق به شکست ۱۵ بر ۱۲ ایلناز مجارستانی شد. در ادامه پاکدامن در مصاف با نفر پنجم دنیا و قهرمان جهان از روسیه ۱۵ بر ۴ متحمل شکست شد درست مثل مجتبی عابدینی که مقابل نفر اول رنکینگ دنیا از کره‌جنوبی شکست خورد. با شکست مجتبی عابدینی و علی پاکدامن، پرونده ایران در اسلحه سابر این رقابت‎ها بسته شد. باوجود این در مجموع پاکدامن و عابدینی موفق شدند ۱۰ امتیاز المپیکی از مسکو کسب کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر