jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۷۳۱۹ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۶

جام جم ورزشی: هواداران رئال مادرید به شدت علیه فلورنتینو پرس رییس باشگاه رئال مادرید موضع گرفته اند. به نظر آنها او لایق ریاست این باشگاه نیست.

ژاوی، فوتبال ایران را ببینید چه می گوید؟!

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، دلیل خشم آنها چیزی نیست جز جدایی غم انگیز ایکر کاسیاس افسانه ای از رئال مادرید. سنگربان پرافتخار رئالی ها با چشمانی اشکبار رئال را پس از 25 سال ترک کرد و حالا هواداران و بسیاری دیگر از چهره های شاخص فوتبال دنیا اعتقاد دارند رفتار باشگاه رئال با این اسطوره خود اصلا خوب نبوده است. "شرم بر پرس" ، " رئال رسوا" و شعارهای و تیترهایی از این دست چیزهایی بوده است که تا امروز از سوی هواداران و رسانه ها نثار باشگاه رئال مادرید شده است.

اما اکنون ژاوی اسطوره باشگاه بارسلونا هم به این اتفاق واکنش نشان می دهد. ژاوی دوست صمیمی کاسیاس نیز به این اتفاق واکنش نشان داد و به موندودپورتیوو گفت: نباید با ورزشکاران پخته اسپانیایی، رفتاری غیر محترمانه بشود. او به پورتو می‌رود و مطمئنم که مانند یک قهرمان از او استقبال خواهد شد. دور از این‌جا (مادرید)، آن‌ها قدر او را بیش‌تر خواهند دانست.

رسانه ها و چهره های شاخص اکنون از رفتار بد باشگاه رئال با کاسیاس می گویند. ژاوی هم این رفتار باشگاه رئال را شرم آور توصیف می کند و می گوید این رسوایی است.

آنها اگر فوتبال ایران را ببینید چه می گویند؟ به خاطر آورید رفتاری که با علی دایی در هنگام خداحافظی از تیم ملی شد و یا خداحافظی بسیار غریبانه خداداد عزیزی. لابد اگر ژاوی این گونه خداحافظی ها در فوتبال ایران را ببینید می گوید این کارناوال رسوایی است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر