jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۷۳۱۹   ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۶

جام جم ورزشی: هواداران رئال مادرید به شدت علیه فلورنتینو پرس رییس باشگاه رئال مادرید موضع گرفته اند. به نظر آنها او لایق ریاست این باشگاه نیست.

ژاوی، فوتبال ایران را ببینید چه می گوید؟!

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، دلیل خشم آنها چیزی نیست جز جدایی غم انگیز ایکر کاسیاس افسانه ای از رئال مادرید. سنگربان پرافتخار رئالی ها با چشمانی اشکبار رئال را پس از 25 سال ترک کرد و حالا هواداران و بسیاری دیگر از چهره های شاخص فوتبال دنیا اعتقاد دارند رفتار باشگاه رئال با این اسطوره خود اصلا خوب نبوده است. "شرم بر پرس" ، " رئال رسوا" و شعارهای و تیترهایی از این دست چیزهایی بوده است که تا امروز از سوی هواداران و رسانه ها نثار باشگاه رئال مادرید شده است.

اما اکنون ژاوی اسطوره باشگاه بارسلونا هم به این اتفاق واکنش نشان می دهد. ژاوی دوست صمیمی کاسیاس نیز به این اتفاق واکنش نشان داد و به موندودپورتیوو گفت: نباید با ورزشکاران پخته اسپانیایی، رفتاری غیر محترمانه بشود. او به پورتو می‌رود و مطمئنم که مانند یک قهرمان از او استقبال خواهد شد. دور از این‌جا (مادرید)، آن‌ها قدر او را بیش‌تر خواهند دانست.

رسانه ها و چهره های شاخص اکنون از رفتار بد باشگاه رئال با کاسیاس می گویند. ژاوی هم این رفتار باشگاه رئال را شرم آور توصیف می کند و می گوید این رسوایی است.

آنها اگر فوتبال ایران را ببینید چه می گویند؟ به خاطر آورید رفتاری که با علی دایی در هنگام خداحافظی از تیم ملی شد و یا خداحافظی بسیار غریبانه خداداد عزیزی. لابد اگر ژاوی این گونه خداحافظی ها در فوتبال ایران را ببینید می گوید این کارناوال رسوایی است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها