jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۱۹۲ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

استقلال با برگزاری بازی دوستانه برابر بهمن و کسب برتری 3 بر صفر برابر این تیم آماده‌سازی خود را وارد مرحله جدیدی کرد، جایی که پرویز مظلومی معتقد است می‌تواند عقب بودن آماده سازی تیم را از حریفان جبران کند.

استقلال در دیدار دوستانه و در حالی که با ترکیب اولیه سیدمهدی رحمتی، امین حاج‌محمدی، مگویان، روزبه چشمی، محمدرضا سلیمانی، فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی، میثم مجیدی، جابر انصاری، بهنام برزای و سجاد شهباززاده به مصاف بهمن رفته بود با گل‌های شهبازاده، مجیدی و ابراهیمی این حریف را شکست داد نتیجه‌ای که باعث رضایت خاطر پرویز مظلومی سرمربی آبی‌ها شد. او در پایان این دیدار دوستانه تصریح کرد: درحال حاضر ما در شرایط بدنسازی هستیم و از طرفی دیگر بازی برابر بهمن اولین دیدار دوستانه ما بود. در این دیدار خیلی از بازیکنان اصلی‌مان را در اختیار نداشتیم با این حال بازی راضی‌کننده‌ای را بخصوص در نیمه دوم ارائه کردیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره میزان رضایتش از عملکرد جوانان استقلال در این دیدار به سایت باشگاه گفت: باید به جوانان فرصت دهیم تا بتوانند در آینده خود را نشان دهند. جوانان ما در این بازی نمایش خوبی داشتند و مطمئنا با اعتماد به آنها شاهد نمایش‌های بهتری خواهیم بود.

مظلومی در ارزیابی عملکرد بازیکنان جدید گفت: طبیعی است که این بازیکنان نیاز به زمان دارند تا جا بیفتند. این بازیکنان باید هر چه زودتر در زمانی که در اختیار داریم با بازیکنان سال گذشته هماهنگ شوند تا بتوانند کیفیت خود را نمایش دهند.

مظلومی درباره حل مشکل عقب‌ماندگی استقلال در فرصت آماده‌سازی تصریح کرد: این بازی تدارکاتی را باید دو هفته قبل برگزار می‌کردیم. برای انجام یک کار اصولی هشت هفته زمان نیاز است ولی ما تنها چهار هفته فرصت داشتیم و این برای تیمی که نیاز به بدنسازی و تاکتیک دارد بسیار کم است. تا امروز نیز همه بازیکنان مدنظرمان در تیم حضور نداشته‌اند، مثلا کرار که به تازگی به ما اضافه شده است و یا تکلیف یعقوب کریمی معلوم نیست. محسن کریمی و رمضانی نیز از گذشته آسیب دیده هستند و از برنامه‌های ما عقب هستند. باید با برنامه‌ریزی مناسب این عقب ماندگی را جبران کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر