jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۱۵۲ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مطلقه رهبر گروه تروریستی داعش برای محاکمه به اتهام‌های «انتساب به یک گروه تروریستی مسلح با هدف انجام اقدامات تروریستی در لبنان و جعل اسناد برای خود و فرزندانش برای ورود غیرقانونی به لبنان» در دادگاه حاضر شد.

سجی حمید ابراهیم‌الدلیمی، مطلقه ابوبکر بغدادی، در سخنانی در دادگاه عنوان کرد: من هیچ جرمی مرتکب نشده‌ام، تمام گناه من این است که به‌عنوان یک آواره وارد لبنان شدم و از ترس مرگ در عراق و سوریه با کودکانم گریختم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر