jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۶۹۳۲   ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۴

شیطان خرابه‌های شرق تهران که چهار دختر و پسر را قربانی نیت شوم خود کرده بود، سرانجام دستگیر شد.

شیطان خرابه‌های شرق تهران دستگیر شد

به گزارش جام‌جم، پنجم تیر امسال پسر 14 ساله‌ای همراه خانواده‌اش با مراجعه به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از پسر شیطان صفتی شکایت کرد. این نوجوان در شکایتش مدعی شد عصر دیروز در حال عبور از خیابان جشنواره بودم که پسر جوانی به سمتم آمد و آدرس پرسید. در حال راهنمایی او بودم که با تهدید چاقو مرا به سمت خرابه‌های انتهای خیابان برد و پس از آزار و اذیت، تلفن همراهم را سرقت و فرار کرد.

با اعلام این شکایت، تحقیقات برای شناسایی جوان شیطان صفت آغاز شد اما هیچ ردی از او به دست نیامد تااین که سه روز بعد هم خانواده پسر 17 ساله‌ای به کلانتری مراجعه و از پسر شیطان‌صفت به اتهام آزار و اذیت شکایت کردند. پدر سینا در شکایتش گفت دو روز است پسرم گوشه‌گیر شده است وقتی علت را پرسیدم او مدعی شد از سوی پسر جوانی در خرابه‌های خیابان جشنواره مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

با ثبت دومین شکایت، ماموران از فعالیت شیطان خرابه‌ها در منطقه با خبر شدند و تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند. در حالی که تحقیقات ادامه داشت مسئولان یکی از بیمارستان‌های محله تهرانپارس در تماس با ماموران کلانتری از انتقال نوجوان 16 ساله‌ای به بیمارستان به علت اصابت چاقو به کتفش خبر دادند.

با حضور تیمی از ماموران کلانتری، پسر نوجوان در باره علت اصابت چاقو گفت: در حال رفتن به خانه‌مان در انتهای خیابان جشنواره بودم که پسر جوانی به بهانه پرسیدن آدرس به من نزدیک شد و با تهدید چاقو قصد داشت مرا با خود ببرد که مقاومت کردم. او با چاقو ضربه‌ای به من زد و با سرقت پول و تلفن همراهم متواری شد.

ماموران با چهره‌نگاری از متهم و ردیابی‌های پلیسی موفق شدند، مشخصات متهم را به دست آورده و تحقیقات برای دستگیری او را آغاز کنند. در همین حال سه روز قبل دختر 29 ساله‌ای با مراجعه به کلانتری جوادیه تهرانپارس به عنوان چهارمین شاکی از شیطان خرابه‌ها شکایت کرد. این دختر در شکایتش گفت: منتظر تاکسی بودم که پسر جوانی برای پرسیدن آدرس به سمتم آمد و با چاقویی که زیر لباسش مخفی کرده بود مرا تهدید کرد و با انتقال به خرابه‌ای در خیابان جشنواره، مورد آزار و اذیت قرار داد.

با ثبت چهارمین شکایت، گشت‌های نامحسوس در منطقه فعال شد تا این‌که سرانجام عصر یکشنبه پسر جوان در یکی از خیابان‌های فرعی منطقه جشنواره دستگیر و از سوی شاکیان شناسایی شد.

روز گذشته با انتقال متهم به دادسرای امور جنایی، او دربازجویی به سرقت و آزار و اذیت نوجوانان و دختر 29 ساله اعتراف کرد و گفت: پنج سال قبل از یکی از شهرهای غربی برای کار به تهران آمدم. کار خوبی پیدا نکردم و مجبور شدم کارگری کنم. زندگی بدی نداشتم تا این‌که با دختر جوانی آشنا شدم اما او مرا به ماده مخدر شیشه معتاد کرد. بعد از این‌که نتوانستم کار کنم مشکلات سراغم آمد. به همین دلیل تصمیم گرفتم سرقت کنم تا پول موادم تامین شود. بعد از سرقت اولین گوشی از پسر جوان تحت‌تاثیر توهم شیشه او را مورد آزار و اذیت قرار دادم. بعد از هر سرقت نیز اموال سرقتی را به ساقی مواد می‌دادم و در مقابلش مخدر شیشه می‌گرفتم.

با اعترافات پسر 26 ساله قاضی احمد بستان‌زاده، بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی متهم را بازداشت کرد و از افرادی که در دام این متهم گرفتار شده‌اند،خواست برای ثبت شکایت به اداره شانزدهم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
هاتف
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
اعدام كنید تا اون 4 نفر نفس راحت بكشن بعد زندگی كثیف اون شیطان هم به پایان برسه
۰
۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
مسئولین فقط فكر مذاكره وین هستند صدمات روحی كه به قربانی ها وارد میشه یاخطر ابتلا به ایدز را , واقعا چه كسی پاسخگو است.
۰
۰
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
عكسشرو نشان بدید
۰
۰
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
خدا را صد هزار بار در كشور ما مجازات اعدام برای اینگونه انگل های جامعه هست در غیر اینصورت مردم باید دو دستی خانواده خودشان را باید محافظت می كردند و در خانه زندانی می كردند. متاسفانه اینگونه افراد بعد از طی چند مدتی در زندان و كسب تجربه از دیگر خلافكاران آزاد می شوند و دیگر حرفه ای شده و هیچوقت هم گیر نمی افتند.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها