jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۸۱۶ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

عیدانه، بی‌بی شبکه، مهمان‌ناخوانده و گنجشک‌ها در برف نمایش‌های رادیویی هستند که در روز عید فطر از رادیو نمایش روی آنتن می‌روند. به‌گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، عیدانه به‌کارگردانی جواد پیشگر، ساعت 9و30دقیقه پخش می‌شود. نمایش بی‌بی شبکه را هم جواد پیشگر کارگردانی کرده که در روز عید فطر ساعت 13 و 30 دقیقه به مخاطبان ارائه می‌شود. نمایش «مهمان‌ناخوانده» به کارگردانی مجید حمزه هم ساعت 16 پخش می‌شود.

همچنین پخش نمایش رادیویی «گنجشک‌ها در برف» به کارگردانی ایوب آقاخانی از عید فطر آغاز می‌شود.

اهالی رادیو یاد مرحوم دوستی را زنده کردند

شامگاه یکشنبه مراسم چهلمین روز درگذشت زنده‌یاد مهران دوستی با حضور اهالی رادیو و طرفداران این هنرمند فقید برگزار شد.

به گزارش مهر، رامبد جوان، الهام صفوی‌زاده، بنفشه رافعی، فرزاد حسنی، حسن خجسته، شهرام گیل‌‌آبادی، نیما کرمی، بهروز رضوی، زهره هاشمی، احسان کرمی، ناهید تاج‌نیا، عذرا وکیلی، داوود نماینده، علیرضا جاویدنیا، حمید منوچهری، علی معینی، فرهنگ جولایی، حمیدرضا خزایی، فاطمه آل‌عباس، راحله امینیان، علیرضا کنگرلو، مریم جلالی، زهرا یساقی، آرزو جعفرپور، مژده لواسانی، صبا راد، مجید قناد، بهروز خوش‌فطرت، فریدون محرابی و محمود گبرلو از جمله گویندگان، نویسندگان، تهیه‌کنندگان و مدیران پیشین و کنونی صداوسیما جمهوری اسلامی ایران بودند که در این برنامه درباره زنده‌یاد دوستی و خصوصیات او صحبت کردند.

در بخش پایانی مراسم چهلمین روز درگذشت زنده‌یاد مهران دوستی، با حضور حسن خجسته و شهرام گیل‌آبادی از مادر زنده‌یاد دوستی که در مراسم حضور داشت، قدردانی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر