jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۶۵۶۲   ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۰

پسر شیشه‌ای که برای تفریح خودروی سرقتی را از سارقان دزدیده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرقت خودرو از سارقان حرفه‌ای

به گزارش جام‌جم، ماموران گشت انتظامی چند روز قبل به دو سرنشین خودروی تیبا در اتوبان آزادگان مشکوک شده و به راننده دستور ایست دادند.

ماموران در بررسی مدارک آن متوجه شدند خودرو ساعتی قبل از شهرستان اسلامشهر سرقت شده است. به این ترتیب دو سرنشین خودرو دستگیر شدند.

روز گذشته با انتقال دو متهم به دادسرای ویژه سرقت، پسر جوان به نام میلاد با قبول اتهام سرقت خودروی تیبا گفت: چندسالی است معتاد به مواد مخدر شیشه هستم. برای تامین هزینه موادمخدر مجبور به سرقت بودم برای همین تاکنون دو بار به اتهام سرقت لوازم داخل خودرو و دو بار به اتهام موادمخدر دستگیر شده و 40 ماه از زندگی‌ام را زندان گذرانده‌ام.

یک هفته قبل پس از تحمل ده ماه حبس به اتهام سرقت، از زندان آزاد شدم و پس از چند روز به کارگاه نجاری دوستم در اسلامشهر رفتم. آنجا پاتوق معتادان است و همه برای مصرف مواد می‌آیند. چند روز قبل برای مصرف مواد به آنجا رفتم. سعید و حبیب که از سارقان حرفه‌ای هستند نیز آنجا بودند. بعد از کشیدن مواد، آنها مدعی شدند ساعتی قبل خودروی تیبایی را سرقت کرده‌اند. دقایقی بعد آنها خوابیدند و من تحت تاثیر مواد و برای تفریح، خودرو را سرقت کردم. به دنبال مهدی رفتم تا ساعتی را خوش بگذرانیم، اما همین که وارد اتوبان آزادگان شدیم، ماموران ما را دستگیر کردند.

با اعترافات میلاد او همراه همدستش مهدی بازداشت شده و تیمی از کارآگاهان به دستور بازپرس علی وسیله ایزدموسی تحقیقاتشان را برای شناسایی سارقان اصلی خودرو آغاز کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها