jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۵۳۳ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای با تشکر از حضور ده‌ها میلیونی مسلمانان و مستضعفان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس، از ایستادگی نمایندگان مذاکره‌کننده کشورمان در برابر زیاده‌خواهی‌های مستکبران به رهبری آمریکا قدردانی کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در این بیانیه که به امضای 203 نفر از نمایندگان رسیده، آمده است: امسال نیز حرکت پرشکوه ملل حق‌جوی جهان بویژه مسلمانان و علی‌الخصوص مردم بصیر ایران اسلامی تجدید میثاقی بود با انقلاب اسلامی در ضرورت وحدت مسلمین و ضرورت آزادی قدس شریف و اعلام انزجاری بود از جنایتکاری رژیم جعلی صهیونیست و همدست او خائنین حرمین‌شریفین در کشتار بی‌گناهان یمن و بیان بیزاری و برائتی بود از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و محکومیت حمایت‌های آنها از همه جنایت‌ها و وحشیگری‌های رخ داده در سرزمین‌های اشغالی و علیه ملت مظلوم یمن که به فضل الهی بزودی در محکمه عدل جهانی مسببان و حامیان آنها به جزای خیانت‌هایشان خواهند رسید.

نمایندگان مجلس ضمن تشکر از حضور میلیونی مسلمانان و مستضعفان جهان در روز جهانی قدس از دولت‌های اسلامی مصرانه خواسته اند برای جلوگیری از ادامه جنایت‌های سران قدرت‌طلب عربستان در یمن، تمام تلاش خود را به کار گیرند.

نمایندگان مجلس با قدردانی از ایستادگی نمایندگان مذاکره‌کننده ایران اسلامی در برابر زیاده‌خواهی‌های مستکبران به رهبری آمریکا افزوده‌اند: نمایندگان ملت بزرگ ایران از این عزیزان می‌خواهند تا خطوط قرمز ترسیمی نظام اسلامی و قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را میزان و ملاک خویش قرار داده و با هر نتیجه مذاکرات تحمیلی که مخالفتی با این اصول دارد، مخالفت کرده و با اختیار بالای خود و مخالفت هوشمندانه‌شان در برابر تحمیل‌گری‌های سلطه‌گران، پرده از چهره مزورانه آمریکا بکشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر