jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۵۱۵ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

بزرگ‌ترین قاچاقچی موادمخدر برای دومین بار در 14 سال گذشته از زندانی در خارج از شهر مکزیکوسیتی پایتخت مکزیک گریخت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، منابع دولتی مکزیک دیروز اعلام کردند یواخیم آل‌چاپو از زندان تبلانو در 90 کیلومتری غرب پایتخت این کشور در شرایطی که این زندان تحت تدابیر شدید امنیتی قرار داشت فرار کرد.

گفته می‌شود آل‌چاپو برای آخرین‌بار شامگاه شنبه در حال حمام گرفتن با دوربین‌های مراقبت دیده شده است اما پس از مدتی صدای آژیر خطر زندان به صدا درآمد و گفته شد این قاچاقچی معروف از زندان فرار کرده است. تلاش‌ها برای یافتن مخفیگاه این زندانی فراری ادامه دارد. حتی پروازهای فرودگاه تولوکا در نزدیک زندان متوقف شده تا شاید پلیس ردی از او پیدا کند . آل‌چاپو در سال 2001 نیز از زندان ایالت ساحلی سینالوا فرار کرده بود. او در آن زمان با مخفی شدن در یک گاری نعش کش از زندان فرار کند. او یکی از خطرناک‌ترین قاچاقچیان مواد مخدر جهان است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر