jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۴۸۴ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دو مرد که تحت پوشش مسافربر زنان و دختران جوان را ربوده و پس از سرقت اموالشان، تعدادی از آنها را مورد آزار و اذیت قرارداده بودند، در دو پرونده جداگانه در شهرستان شهریار دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در این‌باره به جام‌جم گفت: در نخستین پرونده مردی به نام مسعود به اتهام ربودن زنان و دختران جوان و آزار و اذیت تعدادی از آنها دستگیر شده است.رسیدگی به این پرونده از چندی پیش با شکایت زنی از متهم در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. تحقیقات از شاکی نشان می‌داد او به عنوان مسافر سوار خودروی پرایدی شده که راننده جوان در میانه راه تغییر مسیر داده و با تهدید وی به مرگ و انتقالش به خارج از شهر، او را مورد آزار و اذیت قرار داده و با سرقت گوشی، پول و طلاهایش گریخته است.سرهنگ منصور خدادادی خاطرنشان کرد: با تشکیل پرونده قضایی و به دستور بازپرس اسماعیل برجسته، جستجوی پلیس برای دستگیری این متهم فراری آغاز شد. این در حالی بود که 19 زن و دختر دیگر نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایت‌هایی را از سارقی مسافربر مطرح کردند. تحقیقات از شاکیان نشان می‌داد چهار نفر از آنها علاوه بر آن‌که اموالشان سرقت شده، مورد آزار و اذیت هم قرار گرفته‌اند.وی افزود: دو روز پیش متهم در حالی که با خودروی سرقتی در وحیدیه شهریار در تردد بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. او که یک متهم سابقه‌دار بود، با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی اعتراف کرد، ابتدا با همدستی یک زن، طعمه‌ها را سوار کرده و اموالشان را می‌دزدیده است. یک ماه قبل همدستش دستگیر شده و او به تنهایی به جرایمش ادامه داده است.رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درباره دومین پرونده نیز گفت: در این پرونده دو متهم سابقه‌دار دختران و زنان جوان را از کرج، فردیس و شهریار به عنوان مسافر سوار می‌کردند و با انتقال آنها به خارج از شهر و محله‌های خلوت اموالشان را می‌دزدیدند که در این رابطه چند نفر از مالباختگان را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. با دستگیری یکی از متهمان به نام ابوالفضل، او در بازجویی پلیسی به جرایمش اعتراف کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر