jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۸۱۶۱۹۶ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

خیلی پیش از آن‌که ساعت‌های هوشمند به این دنیا پا بگذارند، شرکت ژاپنی کاسیو ساعت‌هایی می‌ساخت که هم تقویم بود، هم آب و هوا را نشان می‌داد و هم در حساب و کتاب کمک می‌کرد. با این پیشینه واقعا تعجب دارد که چرا شرکت به این بزرگی هنوز وارد دنیای ساعت‌های هوشمند نشده است.

خبر خوب این که طبق یک گزارش منتشرشده از سوی وال استریت ژورنال، این اتفاق خیلی زود و احتمالا اوایل سال آینده میلادی رخ خواهد داد. البته برای آنهایی که منتظر دیدن شگفتی در فناوری‌های استفاده شده در این ساعت هستند، باید بگوییم زیاد امیدوار نباشند؛ زیرا طبق گزارش مذکور کاسیو اعلام کرده بیشتر تمرکزش را روی راحتی در استفاده و دوام ساعت‌های هوشمندش متمرکز خواهد کرد.

کازوهیرو کاشیو، رئیس جدید شرکت گفته هدف بیشتر تولید ساعتی است که براحتی نشکند، پوشیدنش راحت باشد و حس خوبی به کاربر بدهد. از نظر قیمت هم طبق گفته آقای کاشیو، ساعت‌های هوشمند کاسیو تقریبا هم‌قیمت با اپل اسپورت (349 دلار) خواهد بود.

این ساعت سال آینده و اواخر مارس (فروردین) در بازار آمریکا و ژاپن عرضه خواهد شد و مشتریان اصلی‌اش آقایانی خواهند بود که فعالیت‌های ورزشی خارج از خانه انجام می‌دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر