jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۰۸۹ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دردهای استخوانی، عوارض داروها، زخم‌معده، روش‌های زیبایی غیرجراحی صورت، تغذیه بیماران دیابتی در ماه رمضان و اصول و تازه‌های پرتودرمانی موضوعاتی هستند که این هفته در برنامه ضربان که از شبکه سلامت پخش می‌شود به مخاطبان این شبکه ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت، امروز دکتر آریا جنابی متخصص کلیه و مجاری ادرار درباره عوارض داروها بر کلیه صحبت می‌‌کند، فردا دکتر رامین طلایی فوق‌تخصص گوارش، دکتر عباس کاظمی‌آشتیانی فوق‌تخصص جراحی پلاستیک سه‌شنبه، دکتر محمد رضا وفا متخصص تغذیه سه‌شنبه، دکتر علی یعقوبی متخصص آنکولوژی چهارشنبه و دکتر لادن گیاهی متخصص تغذیه روز پنجشنبه به برنامه ضربان می‌آیند و درباره بیماری‌ها و سلامتی اطلاعاتی را در اختیار بینندگان قرار می‌دهند.

همچنین این هفته دکتر اعظم‌السادات مهدوی متخصص زنان و زایمان، دکتر میترا حکیم‌شوشتری روانپزشک کودک و نوجوان، دکتر بیژن صدری‌زاده فوق‌تخصص عفونی، دکتر حجت درخشان‌فر فوق‌تخصص اورژانس کودکان و دکتر سیدمحمد دلیلی فوق‌تخصص قلب کودکان به برنامه مادر، کودک، تندرستی که ساعت 11 از شبکه سلامت پخش می‌شود، می‌آیند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر