jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۰۸۸ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پخش مجموعه نمایش رادیویی «بازگشت به خانه پدری» به کارگردانی میکائیل شهرستانی و با هدف حفظ میراث فرهنگی از امروز از رادیو نمایش آغاز می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو، این نمایش نوشته لیدا شیرمرد داستان فرزندان پدری است که پس از مرگش در خانه قدیمی جمع می‌شوند تا وصیت‌نامه پدر را بخوانند، این موقعیت باعث یادآوری خاطرات گذشته توسط بچه‌ها می‌شود و...

در این نمایش رادیویی، میکائیل شهرستانی، رضا عمرانی، زهره مجابی، اسماعیل بختیاری، بهرام سروری‌نژاد، نازنین مهیمنی، احمد شمس‌آصف و توران مهرزاد به ایفای نقش پرداخته‌اند. بازگشت به خانه پدری به تهیه‌کنندگی مهتاب امینی ساعت 13 و 30 دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر